• Witamy na stronie internetowej naszej szkoły. To miejsce ma pomóc wszystkim tym, którzy są związani z naszą placówką. Znajdziecie tu między innymi informacje o szkole, uczniach, ich sukcesach i osiągnięciach, kadrze nauczycielskiej.
              • Dzień Kobiet w klasach

Uczniowie świętowali Dzień Kobiet także we własnym klasowym gronie. Niektórych udało nam się podejrzeć. Zapraszamy do obejrzenia małych fotorelacji.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu upominków!

KLASA I

KLASA II

KLASA III

KLASA V

KLASA VII

• Dzień Kobiet

Samorząd Uczniowski przygotował dziś wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Każda pani/ dziewczynka tego dnia otrzymała tulipana i życzenia. Akcję przeprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem - panem Michałem.

Możemy zdradzić, że pierwszy projekt szkolny wykonany w technologii 3D to właśnie prezent z okazji Dnia Kobiet. Produkcja pierścionków w różnych rozmiarach trwała parę dni i byli w nią zaangażowani uczniowie wszystkich klas podczas lekcji informatyki i zajęć świetlicowych. Każda uczennica otrzymała w prezencie pierścionek w kształcie kotka wykonany za pomocą drukarki 3D zakupionej w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Prezenty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

• Wydruki 3D

W ramach rządowego programu #Laboratoria Przyszłości do naszej szkoły zakupiono różne pomoce, m.in.: monitor interaktywny, laptop, klocki Lego Spike, zestawy Arduino, kamerę wideo, aparat fotograficzny, sprzęt nagłośnieniowy, drukarkę 3D i wiele innych pomocy wspierających rozwój kompetencji 4K naszych podopiecznych.

• Czwartoklasiści w kinie

Kinowe atrakcje nie ominęły czwartoklasistów. W zeszły piątek uczniowie wraz z opiekunami w ramach integracji klasowej wybrali się do Multikina na projekcję filmu "Asterix i Obelix - misja smok". Kino nie było jedyną atrakcją, ponieważ chłopcy zaliczyli nawet przejażdżkę kolejką. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

• Kiermasz wypieków dla Jaśka

27 lutego 2023 r. odbył się kiermasz wypieków z którego pieniądze przeznaczamy na pomoc dla Jaśka Walosa. Jasiek jest kuzynem Zosi Pastor, uczennicy 8 klasy naszej szkoły. Chłopiec urodził się bez kości piszczelowych, przeszedł szereg operacji i potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację.

Dziękujemy wszystkim, którzt wzięli udział w akcji. Udało nam się zebrać 1015 zł. Mamy nadzieję, że pieniądze z kiermaszu pomogą Jaśkowi w szybszym dojściu do pełnej sprawności.

• Wycieczka do kina - klasa V

W zeszłą środę uczniowie klasy V uczestniczyli w wycieczce do kina Helios w Olsztynie i obejrzeli seans pt. „Kot w butach”. Nasi podopieczni miło spędzili czas w klasowym gronie. Wycieczka miała charakter również edukacyjny, ponieważ uczniów czeka teraz zadanie z języka polskiego - napisanie sprawozdania z wycieczki.

• "Od nasiona do krzesełka"

Spotkanie klasy pierwszej z Panem leśniczym z Nadleśnictwa Kudypy. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach pt. "Od nasiona do krzesełka". Dowiedziały się wiele na temat lasu i jego ochrony. Dziękujemy Mamie Zosi za zorganizowanie tak interesującego spotkania.

• Walentynki 2023

14 lutego obchodziliśmy w szkole Walentynki. Tego dnia każdą klasę odwiedziła poczta walentynkowa. Po południu uczniowie klas IV-VIII bawili się na dyskotece walentynkowej. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji.

Nagłośnienie, które wykorzystano do organizacji dyskoteki, zostały zakupione z programu Laboratoria Przyszłości.

• Podsumowanie I półrocza

20 stycznia 2023 r. odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2022/2023. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy, zaświadczenia i nagrody za sukcesy w szkolnych i pozaszkolnych konkursach, rywalizacjach i wolontariacie. Wyróżnieni zostali także uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, a także osoby z najwyższą frekwencją. Jeszcze raz gratulujemy naszym podopiecznym wszystkich sukcesów - tych mniejszych i większych - i dziękujemy za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

• Bezpieczne ferie 2023

Wszystkim naszym podopiecznym życzymy udanych i bezpiecznych ferii!

Wypoczęci widzimy się z powrotem 6 lutego.

Nasi uczniowie znają zasady jakich powinni przestrzegać podczas zimowego wypoczynku. Na zdjęciach uczniowie klasy III.