• Dzień bez plecaka

• Samorząd Uczniowski przeprowadził w poniedziałek akcję "Dzień bez plecaka"Zabawa polegała na tym, że uczniowie przynieśli zamiennik plecaka np. wózek, walizkę, pudełko. Liczyła się kreatywność i dobra zabawa. Wśród uczniów najlepszy pomysł miał Marcel Rutka z klasy V. Opiekun SU

• Co ze mnie wyrośnie?

• Uczniowie klasy II w ramach cyklu zajęć o tematyce wiosennej postanowili założyć hodowlę roślin, która posłuży im do obserwacji etapów kiełkowania i wzrostu roślin.

Drugoklasiści z ogromnym zapałem brali udział w zajęciach. Z dużą troską i zainteresowaniem podeszli do tematu. Na efekty swojej hodowli muszą jednak jeszcze trochę poczekać...

• Obiady - kwiecień 2022

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że opłata za obiady w kwietniu wynosi 85 zł.

17 (dni żywieniowych) x 5 zł (obiad) = 85 zł

Przypominamy o przesłaniu potwierdzenia dokonanego przelewu na adres sekretariatu szkoły:

sekretariat-szczesne@o2.pl

Źródło obrazka: http://www.freepik.com Designed by rawpixel.com

• Powitanie wiosny

• Pierwszy dzień wiosny był doskonałą okazją do zorganizowania kulinarnych warsztatów w klasach I - III. Uczniowie bardzo kreatywnie podeszli do tematu i sporządzili kolorowe, wesołe i zdrowe kanapki. W trakcie degustacji okazało się, że są również bardzo smaczne!

• Bezpieczny Internet

• Uczniowie klas IV i V brali udział w programie profilaktycznym dotyczącym "Bezpiecznego Internetu". Podczas realizacji programu nasi podopieczni uczestniczyli w lekcjach profilaktycznych prowadzonych w języku polskim, niemieckim i angielskim. Zostaliśmy również zgłoszeni z naszą inicjatywą do ogólnopolskiego programu "Dzień Bezpiecznego Internetu".

• Klasa IV świętuje

• Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z obchodów Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny w klasie IV.

Tego dnia wśród czwartoklasistów panowała wyjątkowo wesoła i przyjazna atmosfera. Dzieci złożyły sobie wzajemnie życzenia, śpiewały piosenki i obdarowały prezentami. Dziewczynki otrzymały przepiękne poduszki ze specjalną dedykacją, a chłopcy podkładki pod mysz komputerową. Na koniec uczniowie miło spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu obchodów.

• Najnowsze sukcesy naszych uczniów

• W minioną sobotę (5 marca) odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa. W zawodach wzięło udział 350 uczestników z 24 klubów. Złoty medal w kumite wywalczył uczeń klasy II - Natan Jurcewicz, który skończył wszystkie walki przed czasem.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

• Solidarni z Ukrainą

• „Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą."

Martin Luther King

Uczniowie naszej szkoły drobnymi gestami okazują wsparcie narodowi ukraińskiemu. Ósmoklasiści wykonali gazetkę ścienną.