• Podsumowanie I półrocza

• 20 stycznia 2023 r. odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2022/2023. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy, zaświadczenia i nagrody za sukcesy w szkolnych i pozaszkolnych konkursach, rywalizacjach i wolontariacie. Wyróżnieni zostali także uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, a także osoby z najwyższą frekwencją. Jeszcze raz gratulujemy naszym podopiecznym wszystkich sukcesów - tych mniejszych i większych - i dziękujemy za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

• Wyniki konkursów bibliotecznych w I półroczu

• WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH

rok szkolny 2022/2023

I półrocze

KLASY I – III  „BAJKOWE ZWIERZĄTKO”

I miejsce – Zuzanna Kucińska (kl. I)

II miejsce – Lena Pietryszyn (kl.III)

III miejsce – Michalina Załęcka (kl. II)

Wyróżnienia: Zofia Fornalska i Filip Czech (kl. I)

KLASY IV – VIII   „CZEGO ŻYCZYSZ BIBLIOTECE ?”

Udział :

Maja Budziszewska (kl. IV)

Amelia Sulikowska (kl. IV)

Kuba Gadomski (kl. VI)

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom konkursów.

Bibliotekarz – Joanna Jaśkiewicz

• Bezpieczne ferie 2023

• Wszystkim naszym podopiecznym życzymy udanych i bezpiecznych ferii!

Wypoczęci widzimy się z powrotem 6 lutego.

Nasi uczniowie znają zasady jakich powinni przestrzegać podczas zimowego wypoczynku. Na zdjęciach uczniowie klasy III.

• Bal karnawałowy uczniów klas I - III

• Zabawy przy muzyce z balonami i chustą animacyjną, własnoręcznie przygotowana dekoracja, maski karnawałowe i inne atrakcje towarzyszyły świetnej zabawie. Jak karnawał to karnawał!

• Dzień Babci i Dziadka 2023

• Klasa III i śnieżny słoiczek własnoręcznie wykonany w prezencie na Dzień Babci i Dziadka.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i radości.

Sto lat życzą kochające wnuczęta!

• Wycieczka do Planetarium

• Klasy I - III na wycieczce w Planetarium w Olsztynie. Uczniowie obejrzeli seans pt. „Ziemia, Księżyc i Słońce"  oraz podziwiali fotoobrazy przedstawiające planety Układu Słonecznego. Była to wspaniała kosmiczna wyprawa!

• Słoik pozytywnych myśli

• Uczniowie klasy V pozytywnie nastrajają się w Nowym Roku. Piątoklasiści stworzyli własny słoik pozytywnych przesłań, myśli i motywujących cytatów. W razie gorszego dnia czy spadku nastroju losujemy motywację i uśmiech pojawia się na twarzy. Witamy w Nowym Roku!