• Wycieczka do kina - klasa V

• W zeszłą środę uczniowie klasy V uczestniczyli w wycieczce do kina Helios w Olsztynie i obejrzeli seans pt. „Kot w butach”. Nasi podopieczni miło spędzili czas w klasowym gronie. Wycieczka miała charakter również edukacyjny, ponieważ uczniów czeka teraz zadanie z języka polskiego - napisanie sprawozdania z wycieczki.

• "Od nasiona do krzesełka"

• Spotkanie klasy pierwszej z Panem leśniczym z Nadleśnictwa Kudypy. Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach pt. "Od nasiona do krzesełka". Dowiedziały się wiele na temat lasu i jego ochrony. Dziękujemy Mamie Zosi za zorganizowanie tak interesującego spotkania.

• Tłusty Czwartek

• Samorząd Uczniowski zorganizował akcję sprzedaży pączków, z której dochód będzie przeznaczony na cel charytatywny - dla Kingi Rydz.

• Walentynki 2023

• 14 lutego obchodziliśmy w szkole Walentynki. Tego dnia każdą klasę odwiedziła poczta walentynkowa. Po południu uczniowie klas IV-VIII bawili się na dyskotece walentynkowej. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji.

Nagłośnienie, które wykorzystano do organizacji dyskoteki, zostały zakupione z programu Laboratoria Przyszłości.

#laboratoriaprzyszłości

• Klasa VIII w kinie

• W zeszły piątek uczniowie klasy VIII miło spędzili czas na seansie filmowym pt: "Avatar: Istota wody" w kinie Helios w Olsztynie.

• Podsumowanie I półrocza

• 20 stycznia 2023 r. odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2022/2023. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy, zaświadczenia i nagrody za sukcesy w szkolnych i pozaszkolnych konkursach, rywalizacjach i wolontariacie. Wyróżnieni zostali także uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, a także osoby z najwyższą frekwencją. Jeszcze raz gratulujemy naszym podopiecznym wszystkich sukcesów - tych mniejszych i większych - i dziękujemy za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

• Wyniki konkursów bibliotecznych w I półroczu

• WYNIKI KONKURSÓW BIBLIOTECZNYCH

rok szkolny 2022/2023

I półrocze

KLASY I – III  „BAJKOWE ZWIERZĄTKO”

I miejsce – Zuzanna Kucińska (kl. I)

II miejsce – Lena Pietryszyn (kl.III)

III miejsce – Michalina Załęcka (kl. II)

Wyróżnienia: Zofia Fornalska i Filip Czech (kl. I)

KLASY IV – VIII   „CZEGO ŻYCZYSZ BIBLIOTECE ?”

Udział :

Maja Budziszewska (kl. IV)

Amelia Sulikowska (kl. IV)

Kuba Gadomski (kl. VI)

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom konkursów.

Bibliotekarz – Joanna Jaśkiewicz

• Bezpieczne ferie 2023

• Wszystkim naszym podopiecznym życzymy udanych i bezpiecznych ferii!

Wypoczęci widzimy się z powrotem 6 lutego.

Nasi uczniowie znają zasady jakich powinni przestrzegać podczas zimowego wypoczynku. Na zdjęciach uczniowie klasy III.

• Bal karnawałowy uczniów klas I - III

• Zabawy przy muzyce z balonami i chustą animacyjną, własnoręcznie przygotowana dekoracja, maski karnawałowe i inne atrakcje towarzyszyły świetnej zabawie. Jak karnawał to karnawał!

• Dzień Babci i Dziadka 2023

• Klasa III i śnieżny słoiczek własnoręcznie wykonany w prezencie na Dzień Babci i Dziadka.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i radości.

Sto lat życzą kochające wnuczęta!

• Wycieczka do Planetarium

• Klasy I - III na wycieczce w Planetarium w Olsztynie. Uczniowie obejrzeli seans pt. „Ziemia, Księżyc i Słońce"  oraz podziwiali fotoobrazy przedstawiające planety Układu Słonecznego. Była to wspaniała kosmiczna wyprawa!

• Słoik pozytywnych myśli

• Uczniowie klasy V pozytywnie nastrajają się w Nowym Roku. Piątoklasiści stworzyli własny słoik pozytywnych przesłań, myśli i motywujących cytatów. W razie gorszego dnia czy spadku nastroju losujemy motywację i uśmiech pojawia się na twarzy. Witamy w Nowym Roku!

• Wigilia klasowa

• Zapraszamy do obejrzenia małych fotorelacji z wigilii klasowych, które odbyły się 22 grudnia.

KLASA I

KLASA II

KLASA III

KLASA V

KLASA VII

• Galeria stroików

• Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych "Stroik na świąteczny stół". Trzeba przyznać, że uczniowie wraz z rodzinami włożyli dużo serca i staranności w stworzenie tych prac. Efekt przerósł nasze oczekiwania, a wybór tych najlepszych okazał się niezwykle trudny. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Piękne wieńce naszych uczniów zostały uwiecznione aparatem od  #laboratoriaprzyszłości.

• Wspólne kolędowanie

​​​​​​​

22 grudnia uczniowie klas I-III oraz IV-VIII wraz z nauczycielami spotkali się na sali gimnastycznej, aby wspólnie celebrować czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i wzięliśmy udział w małym quizie z wiedzy o Bożym Narodzeniu. Wydarzenie poprowadzili uczniowie klasy IV. Klimat tego wydarzenia wprowadził nas w świąteczny nastrój.

Finałem wydarzenia było podsumowanie dwóch konkursów, które odbyły się w przedświąteczny czas.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

STROIK NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ

I miejsce - Alicja i Tobiasz Pykało

II miejsce - Klaudia i Wiktoria Dziekońskie

III miejsce - Dawid i Wiktor Banaszewcy

wyróżnienie - Marcel Żabka i Szymon Rogucki

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

I miejsce - Aneta Kowalczyk

II miejsce - Wiktoria Dziekońska

wyróżnienie - Klaudia Dziekońska i Amelia Sulikowska

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

• Szkolna choinka

• Po dwóch latach pandemii do naszej szkoły zawitała prawdziwa choinka, która stanęła na szkolnym korytarzu i cieszyła nasze oczy w przedświąteczny czas. Dziękujemy panu Damianowi Oleksy - tacie naszej uczennicy Poli z klasy IV - za ten szczególny podarunek.

Choinka została przystrojona wspólnymi siłami przez całą społeczność szkolną. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli ozdoby - te własnoręczne robione lub gotowe. Choinka była inspiracją do szkolnego konkursu na najładniejszą własnoręcznie wykonaną ozdobę.

Na zdjęciach uczniowie klasy V wieszają własnoręcznie wykonane ozdoby.